"JOOGATUNDIDE AJAD:  E 18.00 – 19.30  K 18.00 – 19.30    Joogatunnid toimuvad Elujõusaalis, Kaluri tee 5 (sissepääs Kaluri tee poolt)   Tasakaalupanus 15 eur/kord, 50 eur/4 korda ja neile, kes käivad 2x nädalas 80 eur/8 korda.   Tunnis arendad hingamisharjumusi, keskendumist, oskust lõdvestuda, jõudu ja painduvust ning tõstad energiataset.    Joogatund ei eelda varasemat. "

Jooga grupitunnid/eratunnid

Vaata seda lehekülge →

"Joogamaailmaga tegin tutvust esmakordselt aastal 2007, sellest ajast alates olen harinud ennast ja õppinud erinevate õpetajate käe all joogat, vabastavat hingamist, tantrasaladusi, holistilist teraapiat, tervislikku toitumist. Muuhulgas olen praktiseerinud rännaku meetodit ja erinevaid meditatsioonitehnikaid. 2023 läbisin Teadliku Muutuse Kunsti 5 kursust. Mulle meeldib koguda informatsiooni erinevatest vaimsetest õpetustest, näha sügavat tõde igas lähenemises, käies oma. "

Tutvustus

Vaata seda lehekülge →

"Sivananda jooga on iidsete ja traditsiooniliste joogaõpetuste liin, kus põhirõhk on energiakanalite avamisel ning puhastamisel läbi asendite ja hingamistehnikate praktiseerimise, mis on kombineeritud joogaliku elustiiliga. Tulemuseks on tervenemine nii füüsilisel kui vaimsel tasandil, viies praktiseerija kestva, sügava sisemise rahu ja õnnetundeni. Jooga on elustiil, milles on viis põhiaspekti: õiged harjutused (aasanad) õige hingamine (pranayama) õige. "

Šivananda jooga

Vaata seda lehekülge →

"“Vabastav hingamine on tänapäeva inimese jooga” Maha Avatar Babaji, India pühak. Vabastav hingamine on teadlikult ühendatud sügav hingamine, mille kaudu siseneb kehasse suures koguses eluenergiat ehk praanat. See on lihtne protsess, mille läbi suureneb füüsililine ja vaimne energiatase. See omakorda loob nii rakkudes, kui emotsionaalses ja mentaalses kehas loomuliku tervenduse. Vabastav hingamine on kiireim viis. "

Vabastav hingamine

Vaata seda lehekülge →

"Tulemas on  Armastavate Suhete Kursus 24-26.05.24 Surfi, jooga ja vabastava hingamise laager Hiiumaal “TÕSTA OMA TUJU” 07-09.06.24 ja 02-04.08.24 Vabastava hingamise meistriklass – külmas vees hingamise retriit 13 – 16.06.24 Sondra ja Markus Ray hingamiskursus “Õnn ja Pikaealisus” 05-07.07.24 "

Üritused ja koolitused

Vaata seda lehekülge →

"Holistiline regressiooniteraapia on teraapia ja tugi õnneliku elu loomisel. HRT eesmärgiks on inimeste toetamine nii, et tavapärasest elust saaks optimaalne, parim võimalik elu.  Optimaalses elus on heaolu, rahulolu ja õnnetunnet, aga sealt ei puudu ka areng ja väljakutsed. See on elu, mida elatakse täiel rinnal, nautides, tundes oma tugevaid külgi ja rakendades oma loomulikke andeid.. "

Holistiline regressiooniteraapia

Vaata seda lehekülge →