"JOOGATUNDIDE AJAD:  E 18.00 – 19.30  K 18.00 – 19.30   ELUJÕUSAALIS, Kaluri tee 5   Tasakaalupanus 10 eur/kord, 35 eur/4 korda ja neile, kes käivad 2x nädalas 30 eur/4 korda   Joogatund ei eelda varasemat kogemust ja sobib nii algajatele kui edasijõudnud praktikutele. Joogatundidega võib liituda aastaringselt või alustada algajate koolitusega, mis toimub novembrikuus. "

Jooga grupitunnid/eratunnid

Vaata seda lehekülge →

"Joogamaailmaga tegin tutvust esmakordselt aastal 2007, sellest ajast alates olen harinud ennast ja õppinud erinevate õpetajate käe all joogat, vabastavat hingamist, tantrasaladusi, holistilist teraapiat, tervislikku toitumist. Muuhulgas olen praktiseerinud rännaku meetodit, viie rütmi tantsu, erinevaid meditatsioonitehnikaid. Mulle meeldib koguda informatsiooni erinevatest vaimsetest õpetustest, näha sügavat tõde igas lähenemises, kasvades heaks nõuandjaks ja soovitajaks neile, kes. "

Tutvustus

Vaata seda lehekülge →

"Sivananda jooga on iidsete ja traditsiooniliste joogaõpetuste liin, kus põhirõhk on energiakanalite avamisel ning puhastamisel läbi asendite ja hingamistehnikate praktiseerimise, mis on kombineeritud joogaliku elustiiliga. Tulemuseks on tervenemine nii füüsilisel kui vaimsel tasandil, viies praktiseerija kestva, sügava sisemise rahu ja õnnetundeni. Jooga on elustiil, milles on viis põhiaspekti: õiged harjutused (aasanad) õige hingamine (pranayama) õige. "

Šivananda jooga

Vaata seda lehekülge →

"“Vabastav hingamine on tänapäeva inimese jooga” Maha Avatar Babaji, India pühak. Vabastav hingamine on teadlikult ühendatud sügav hingamine, mille kaudu siseneb kehasse suures koguses eluenergiat ehk praanat. See on lihtne protsess, mille läbi suureneb füüsililine ja vaimne energiatase. See omakorda loob nii rakkudes, kui emotsionaalses ja mentaalses kehas loomuliku tervenduse. Vabastav hingamine on kiireim viis. "

Vabastav hingamine

Vaata seda lehekülge →

"Armastavate Suhete online kursus Armastavate suhete kursus LRT® tuleb sinu koju! (Please scroll down for English) Maailma tuntuim vabastava hingamise õpetaja ja tervendaja Sondra Ray ja tema abikaasa Markus Ray viivad läbi armastavate suhete kursuse. Armastavate suhete kursus aitab sul avardada oma teadlikkust ning luua ja hoida konfliktivabasid pühasid suhteid. See on sillaks imede juurde.. "

Üritused ja koolitused

Vaata seda lehekülge →