"JOOGATUNDIDE AJAD:  E 18.00 – 19.30  K 18.00 – 19.30   Joogatunnis on võimalik osaleda nii kohapeal kui online. Online osalemise soovist tuleb eelnevalt teavitada: pilletali@gmail.com   Tasakaalupanus 12 eur/kord, 40 eur/4 korda ja neile, kes käivad 2x nädalas 35 eur/4 korda.   Tunnis arendad hingamisharjumusi, keskendumist, oskust lõdvestuda, jõudu ja painduvust ning tõstad energiataset. . "

Jooga grupitunnid/eratunnid

Vaata seda lehekülge →

"Joogamaailmaga tegin tutvust esmakordselt aastal 2007, sellest ajast alates olen harinud ennast ja õppinud erinevate õpetajate käe all joogat, vabastavat hingamist, tantrasaladusi, holistilist teraapiat, tervislikku toitumist. Muuhulgas olen praktiseerinud rännaku meetodit ja erinevaid meditatsioonitehnikaid. Mulle meeldib koguda informatsiooni erinevatest vaimsetest õpetustest, näha sügavat tõde igas lähenemises, käies oma teed ennekõike intuitsiooni kaudu. Minu jooga teekond. "

Tutvustus

Vaata seda lehekülge →

"Sivananda jooga on iidsete ja traditsiooniliste joogaõpetuste liin, kus põhirõhk on energiakanalite avamisel ning puhastamisel läbi asendite ja hingamistehnikate praktiseerimise, mis on kombineeritud joogaliku elustiiliga. Tulemuseks on tervenemine nii füüsilisel kui vaimsel tasandil, viies praktiseerija kestva, sügava sisemise rahu ja õnnetundeni. Jooga on elustiil, milles on viis põhiaspekti: õiged harjutused (aasanad) õige hingamine (pranayama) õige. "

Šivananda jooga

Vaata seda lehekülge →

"“Vabastav hingamine on tänapäeva inimese jooga” Maha Avatar Babaji, India pühak. Vabastav hingamine on teadlikult ühendatud sügav hingamine, mille kaudu siseneb kehasse suures koguses eluenergiat ehk praanat. See on lihtne protsess, mille läbi suureneb füüsililine ja vaimne energiatase. See omakorda loob nii rakkudes, kui emotsionaalses ja mentaalses kehas loomuliku tervenduse. Vabastav hingamine on kiireim viis. "

Vabastav hingamine

Vaata seda lehekülge →

"Suvelaager- kingitus Sinu kehale ja hingele 30. juuli – 1. august, Saaremaal Smuuti detox laager koos jooga, vabastava hingamise ja palju muuga. Nii hea, et oled laagri infoni jõudnud. Klikka korraks sellele videole siin: https://bit.ly/3ct8Cv5 Kas kujutad ennast selles imelises kohas koos kaaslastega nautimas ennast, joogat, vabastavat hingamist ja muud imelist? Kui jah, siis oled. "

Üritused ja koolitused

Vaata seda lehekülge →