"  JOOGATUNDIDE AJAD:  E 18.00 – 19.30  K 18.00 – 19.30 Elujõusaalis, Kaluri tee 5. Joogamatid ja pleedid on kohapeal olemas. Kel soovi, võta kaasa ka oma meditatsioonipadi. Praktika toimub paljajalu või sokkis. Tasakaalupanus 10 eur/kord, 35 eur/4 korda ja neile, kes käivad 2x nädalas 30 eur/4 korda   Joogatund ei eelda varasemat kogemust ja. "

Jooga grupitunnid/eratunnid

Vaata seda lehekülge →

"Joogamaailmaga tegin tutvust esmakordselt aastal 2007, sellest ajast alates olen harinud ennast ja õppinud erinevate õpetajate käe all joogat, vabastavat hingamist, tantrasaladusi, holistilist teraapiat, tervislikku toitumist. Muuhulgas olen praktiseerinud rännaku meetodit, viie rütmi tantsu, erinevaid meditatsioonitehnikaid. Mulle meeldib koguda informatsiooni erinevatest vaimsetest õpetustest, näha sügavat tõde igas lähenemises, kasvades heaks nõuandjaks ja soovitajaks neile, kes. "

Tutvustus

Vaata seda lehekülge →

"Sivananda jooga on iidsete ja traditsiooniliste joogaõpetuste liin, kus põhirõhk on energiakanalite avamisel ning puhastamisel läbi asendite ja hingamistehnikate praktiseerimise, mis on kombineeritud joogaliku elustiiliga. Tulemuseks on tervenemine nii füüsilisel kui vaimsel tasandil, viies praktiseerija kestva, sügava sisemise rahu ja õnnetundeni. Jooga on elustiil, milles on viis põhiaspekti: õiged harjutused (aasanad) õige hingamine (pranayama) õige. "

Šivananda jooga

Vaata seda lehekülge →

"NB! Tulemas kursus! Vaata lisa siit: Armastavate Suhete Kursus “Vabastav hingamine on tänapäeva inimese jooga” Maha Avatar Babaji, India pühak. Vabastav hingamine on teadlikult ühendatud sügav hingamine, mille kaudu siseneb kehasse suures koguses eluenergiat ehk praanat. See on lihtne protsess, mille läbi suureneb füüsililine ja vaimne energiatase. Vabastav hingamine on kiireim viis vabastada ennast teadlikest. "

Vabastav hingamine

Vaata seda lehekülge →

"Armastavate suhete ERIkursus LRT® tuleb sinu koju! Kursusele eelneb tasuta veebiseminar, kus Sondra ja Markus Ray räägivad kuidas püsida oma keskmes ja kogeda kindlustunnet muutlikel aegadel. Seminari toimumisaeg on 16. aprill kell 18-19! Eestikeelse tõlkega. Veidi enne 18 ava link: http://bit.ly/RayZoom, Salasõna: 496326 Maailma üks tuntuim vabastava hingamise õpetaja ja tervendaja Sondra Ray ja tema. "

Üritused ja koolitused

Vaata seda lehekülge →