Sondra Ray hingamiskursus Revolutsiooniline vaimne tervendus

 
Sondra Ray – vabastava hingamise ema, koos oma abikaasa Markus Ray’ga, toovad Eestisse oma uusima kursuse – Revolutsiooniline vaimne tervendus.
 
Sondra Ray on ümber kirjutanud ja täiendanud oma 20 aasta taguse bestselleri – Healing and Holiness (Tervendus ja Pühadus)
Raamatuga töötades sündis käesolev kursus, milles Sondra õpetab kõiki sümptomeid tervendama juuretasandil, patsiendi enda meeles – muutes uskumusi ja tõekspidamisi, mis on haiguse algpõhjuseks. See revolutsiooniline käsitlus tervenemisest äratab andestamise väe ja viib osaleja vaimsesse ühendusse oma tõelise olemusega nii et transformatsioon uskumuste tasandil saab tekkida.
 
Tule vali täiuslik tervis koguaeg, nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil ja lase heaolu igas sinu eluvaldkonnas voolama!
 
Mis on veel revolutsioonilist Sondra Ray vaimse tervenduse kursusel – isegi surm pannakse küsimärgi alla. Uskumus, et surm on vältimatu saab mitmeti ümber lükatud ja selle asemel tutvustab Sondra käsitlust vitaalsest pikaealisusest, mille kehastus väärikas vanuses maailmarändurist hingamismeister ise ka on.
 
Kasuta võimalust äratada oma ühendus üliteadvusega ja omanda oskused tervendada misiganes ebakõla. See võib olla emotsionaalne takistus, lein lähedase kaotusest, see võib olla krooniline probleem Sinu kehas, mille algpõhjus vajab avastamist. Selle kursuse raames õpid teadvustama juurpõhjuseid, mille kaudu on võimalik püsiv tervendus. Olles juba täiusliku tervise juures, saad kursuselt tööriistad, kuidas tõsta oma võnkesagedust, nii et elu saab veelgi harmoonilisemaks ja rahuldustpakkuvamaks.
 
Terapeudid saavad siit töövõtted, et oma kliente toetada.
 
Revolutsiooniline Vaimne Tervendus avab selle osa Sinust, mis tunneb omaenda täiuslikkust. Omanda tervendamise võtted, et sa saaksid:
1) Ühenduse oma meele tervendava väega
2) Elada oma süütuses, vabana süütunnetest
3) Valida armastuse iga kord kui tunned hirmu
4) Teadmise, et kõik haigused ja stress algavad mõtetest.
5) Saa üle oma isiklikust valest – kõige negatiivsem mõte, mis sul enda kohta on
6) Pühenduda elule, mitte liikumisele surma poole
7) Mõista füüsilise surematuse filosoofiat, füsioloogiat ja psühholoogiat.
 
3-päevase kursuse raames toimub 3 vabastava hingamise seanssi. Vabastavat hingamist kasutame, et iga osaleja saab avastatud taksitused muuta ja vabastada. Saad kogeda vabastava hingamise tervendavat väge, mis koos oskusliku meele protsessimisega muutub eriti tõhusaks ja tulemuslikuks.
 
Kursus toimub 16 – 18 juuni
Reedel kell 18-21.30, laupäeval 10 – 18, pühapäeval 10 – 18.
 
Koht: Päiksetuba / Pärnu mnt 6-1, Tallinn
 
Kursus on inglise keeles eestikeelse tõlkega
 
Maksumus:
kuni 31. mai – 375 USD (345 EUR)
hiljem – 425 USD (395 EUR)
 
Registreerimine ja lisainfo:
Pille Tali; pilletali@gmail.com; + 372 590 450 23
Kohtade arv kursusel on piiratud.
 
1970-ndatel loodud vabastava hingamise praktika peamise edasiviija ja häälena on Sondra Ray pühendanud oma elu, et kirglikult edendada teadliku ühendatud hingamise kasutamist keha ja meele tervendamisel. Sondra on maailmas tuntud autor ja õpetaja, kes on tänaseks kirjutanud 18 raamatut ja loonud mitmeid erinevaid kursuseid vaimse kasvu ja tervenemise teemadel.
Tänaseks on ta oma vabastava hingamise praktikale andnud nime Liberation Breathing® ja usaldanud selle Jumaliku Ema hoole alla. See tähendab, et lisaks vabastava hingamise protsessile kasutatakse seansside ajal Jumaliku Ema poole suunatud palveid, mis annab nendele seanssidele üheksakordse väe võrreldes algupärastega.
Koolituse teljeks on vabastava hingamise seansid, mis aitavad osalejatel koolitusel omandatud materjali integreerida. Hingamine aitab vabastada negatiivseid peremustreid ja isiklikke saboteerivaid uskumusmustreid, mis koolituse käigus paljastuvad. Loengute ja isiklike protsesside tulemusena tekib vaimne puhastumine/tervenemine.
See on unikaalne võimalus minna sügavamale oma spirituaalsel teekonnal ja protsessides ning saada intiimselt osa nende kahe õpetaja vaimsest tarkusest, mida nad on kahepeale kokku kogunud juba üle 70 aasta.
Sondra ja Markus kutsuvad sind vaatama sügavuti enda sisse, nad aitavad sul näha päritud perekonnamustreid, mis alateadlikult su elu juhivad, ja vabastada emotsioone ning negatiivseid mõtteid. Läbi vabastava hingamise aitavad nad sul kogeda oma hingamise tervendavat jõudu ja läbi Imedekursuse uurida sügavaid õpetusi, mida Markuse õpetaja Tara Singh on nimetanud suurimaks vaimseks kingituseks inimkonnale.
Nad kutsuvad sind India vaimsete rännakute müstilisse maailma läbi Sondra jagatud kogemuste, mis tal on olnud surematu joogameistri Babaji õpilasena.
Ülekõige aga soovivad nad sinuga jagada Jumaliku Ema väge, mis toob su ellu rahu, rõõmu ja õnne – sinu tegeliku pärandi.
Sondra ja Markus pakuvad ka eraseansse, mille käigus õpetajad koos tegelevad Sinuga 1,5 – 2 h, seanss hõlmab konsultatsiooni ja hingamist. Tasakaalupanus on 300 eurot. Eraseansi maksumus kursusel osalejale on 250 eurot.