Vaimne puhastumine, Sondra Ray kursus

Eestisse on tulemas Vabastava Hingamise ema Sondra Ray koos oma abikaasa Markus Ray’ga.
 
Õpetajatega on võimalik kohtuda 30. juuni kell 18 – 20, Holistika Instituudis. Kursust tutvustav õhtu on tasuta.
 
Vaimse puhastumise kursus on Sondra Ray hingamistöö kroon. Kursus on neile, kes soovivad minna vabastava hingamisega tõeliselt sügavuti, transformeerimaks alateadlikke talletusi, mis kannatust loovad.
Sellel kursusel tegeletakse isiklike mustrite protsessimisega, mille osas Sondra meisterlikkus viib igaühe oma isiklikke sisemaailma uskumusmustreid ja sünnimustrit teadvustama ning vabastama.
 
Mõte loob ja mõte juhib ka emotsioone;
Sondra Ray töö alustalaks on baasuskumuste teadvustamine ning neist kaalukaima – isikliku vale, välja selgitamine. Õpid tundma selle alateadlikke toimemehhanisme ning oma elukogemusi seeläbi teadlikumalt juhtima.
 
Sondra Ray on sünnimustrite spetsialist. Kursuse raames saad teadlikuks erinevatest sünnimustritest sh ka omaenda sünnimustrist.
Kursuse käigus on sul võimalik teadvustada sünnimustri ja uskumuste mõju oma elu erinevates valdkondades, kuidas need mõjutavad sinu igapäevast elu, suhteid, valikuid ja tervist ning üldist elutahet.
 
Õpid isikliku vale protsessimise (juhitud teadvustamine) kunsti ja seda, kuidas toetada ennast ja teisi välja astuma sissejuurdunud lugudest, loomulikku teadlikusse sellest, kes inimene päriselt on.
 
3-päevase kursuse raames toimub 3 vabastava hingamise seanssi.
 
Kursus toimub 1 – 3 juuli.
Reedel kell 18-21.30, laupäeval 10 – 18, pühapäeval 10 – 18.
Koht: Holistika Instituut, Endla 15, Tallinn
 
Kursus on inglise keeles eestikeelse tõlkega
 
Maksumus:
kuni 15. juuni – 350 eur
hiljem – 400 eur
Noored alla 21 eluaasta k.a. – 250 eur
 
Registreerimine ja lisainfo:
Pille Tali; pilletali@gmail.com; + 372 590 450 23
Kursusel osalemine eeldab registreerumist ning soodushinnaga koha kindlustamiseks 100 eur tagastamatu ettemaksu tasumist. Ettemaks tagastatakse kursuse ära jäämisel.
 
1970-ndatel loodud vabastava hingamise praktika peamise edasiviija ja häälena on Sondra Ray pühendanud oma elu, et kirglikult edendada teadliku ühendatud hingamise kasutamist keha ja meele tervendamisel. Sondra on maailmas tuntud autor ja õpetaja, kes on tänaseks kirjutanud 18 raamatut ja loonud mitmeid erinevaid kursuseid vaimse kasvu ja tervenemise teemadel.
Tänaseks on ta oma vabastava hingamise praktikale andnud nime Liberation Breathing® ja usaldanud selle Jumaliku Ema hoole alla. See tähendab, et lisaks vabastava hingamise protsessile kasutatakse seansside ajal Jumaliku Ema poole suunatud palveid, mis annab nendele seanssidele üheksakordse väe võrreldes algupärastega.
Koolituse teljeks on vabastava hingamise seansid, mis aitavad osalejatel koolitusel omandatud materjali integreerida. Hingamine aitab vabastada negatiivseid peremustreid ja isiklikke saboteerivaid uskumusmustreid, mis koolituse käigus paljastuvad. Loengute ja isiklike protsesside tulemusena tekib vaimne puhastumine.
See on unikaalne võimalus minna sügavamale oma spirituaalsel teekonnal ja protsessides ning saada intiimselt osa nende kahe õpetaja vaimsest tarkusest, mida nad on kahepeale kokku kogunud juba üle 70 aasta.
Sondra ja Markus kutsuvad sind vaatama sügavuti enda sisse, nad aitavad sul näha päritud perekonnamustreid, mis alateadlikult su elu juhivad, ja vabastada emotsioone ning negatiivseid mõtteid, mis takistavad sinu arengut.
Läbi vabastava hingamise aitavad nad sul kogeda oma hingamise tervendavat jõudu ja läbi Imedekursuse uurida sügavaid õpetusi, mida Markuse õpetaja Tara Singh on nimetanud suurimaks vaimseks kingituseks inimkonnale.
Nad kutsuvad sind India vaimsete rännakute müstilisse maailma läbi Sondra jagatud kogemuste, mis tal on olnud surematu joogameistri Babaji õpilasena.
Ülekõige aga soovivad nad sinuga jagada Jumaliku Ema väge, mis toob su ellu rahu, rõõmu ja õnne – sinu tegeliku pärandi.
 
Sondra ja Markus pakuvad ka eraseansse, mille käigus õpetajad koos tegelevad Sinuga 1,5h, seanss hõlmab konsultatsiooni ja hingamist. Tasakaalupanus on 250 eurot. Kursusel osalejatele on eraseansi maksumus 200 eurot.