Armastavate suhete ERIkursus LRT® tuleb sinu koju!

Kursusele eelneb tasuta veebiseminar, kus Sondra ja Markus Ray räägivad kuidas püsida oma keskmes ja kogeda kindlustunnet muutlikel aegadel.
Seminari toimumisaeg on 16. aprill kell 18-19! Eestikeelse tõlkega. Veidi enne 18 ava link: http://bit.ly/RayZoom, Salasõna: 496326

Maailma üks tuntuim vabastava hingamise õpetaja ja tervendaja Sondra Ray ja tema abikaasa Markus Ray pakuvad Eestlastele karantiiniajal toetust Armastavate suhete erikursuse näol.

Aeg: 1-3 mai, 2020
Reedel 18.00-21.30, laupäeval 12.00-18.00, pühapäeval 12.00 – 18.00

Kursus on inglise keeles eestikeelse tõlkega.

Kursus koosneb kaheksast moodulist.

Ajakava:
REEDE
Moodul #1 18.00-19.30 ➙Sissejuhatus; Mõte loob
Moodul #2 20.00-21.30 ➙Vabastava hingamise seanss
LAUPÄEV
Moodul #3 12.00-13:30 ➙Tervendus; Hirmust kõrgemale
Moodul #4 14.00-15:30 ➙Suhted; Peremustrid
Moodul #5 16:30-18:00 ➙Vabastava hingamise seanss
PÜHAPÄEV
Moodul #6 12.00-13:30 ➙Kursus Imetegudes
Moodul #7 14.00-15:30 ➙Tervis ja pikaealisus
Moodul #8 16.00-18.00 ➙Vabastava hingamise seanss

Kursus toimub Zoom keskkonna vahendusel. Igaks mooduliks saadetakse osalemise link. Kursusele eelnevalt saad selged ja täpsed instruktsioonid, kuidas interneti vahendusel omast kodust kõige mugavamalt ja tõrgeteta koolitusel osaleda.

Osalemise eelduseks on see, et vabastav hingamine on sulle tuttav praktika. Kui sul puudub hiljutine hingamisseansi kogemus, siis palume, et võtaksid enne kursust eraseansi. Kontakteeru selleks Pille Tali’ga. Eraseansid toimuvad interneti vahendusel.

Lisainfo: Pille Tali; pilletali@gmail.com;+ 372 590 450 23

KURSUSE osalustasu:
150 eur, paaridele 250 eur
Armastavate suhete erikursus koos Sondra Ray eraseansiga kursusele järgneval nädalal 325 eur

Registreeri: bit.ly/LRT-Estonia
Tasuda saab kas pangaülekandega või Paypali kaudu

Armastavate suhete kursus on sillaks imede juurde aidates Sul konfliktivabade pühade suhete loomiseks ja hoidmiseks suurendada oma teadlikkust!

Kursus aitab transformeerida lähedussuhteid ning pakub järgmisi kvaliteete:

• KÕRGEM VÕNKESAGEDUS, resoneerumine armastusega
• ROHKEM SELGUST JA KERGUST
• SÜGAVAM ÜHENDUS
• VAIMNE LÄHEDUS
• PÜHA SUHE

Meie kõige lähedasemad toovad üles meie kõige sügavamad isiklikud takistused. Kannatused, mis ilmnevad vaid selleks, et neist vabaneda. Karantiiniaeg võimendab ja kiirendab igaühe isiklikku arengut. Sondra ja Markus Ray pakuvad selle toetuseks välja armastavate suhete erikursuse, mis annab sulle võimaluse tõusmiseks oma takistustest kõrgemale – hirmust armastusse. Armastus on parim immuunsuse andja.

“LRT aitab sul luua selgust oma suhetesse ja ellu ning erikursus on hea võimalus võnkesageduse tõstmiseks, tõusmiseks hirmust armastusse”
Sondra Ray

Järgnevalt leiad kokkuvõtte sellest, mida LRT sulle pakub.

Koolitusel saad vastuse küsimustele: Mis tagab suhete hea toimimise? Milliseid mustreid on meil vaja mõista, et vabaneda suhetes levinud probleemidest? Millised vaimsed praktikad aitavad meil saavutada täiuslikkust oma olemasolevates suhetes? Mis äratab meid, et mõista oma kõrgemat mina?

Sondra annab meile tööriistad, et tuua kõik, mis ei toimi, mõistmise valgusesse ja anda endale tõeline võimalus armastavateks suheteks, mis on meie jaoks loomulikud. See on konfliktivaba ala meis endis, mis annab kõikidele meie eluvaldkondadele rahu ja rõõmu kvaliteedi.

1970-ndatel loodud vabastava hingamise praktika peamise edasiviija ja häälena on Sondra Ray pühendanud oma elu, et kirglikult edendada teadliku ühendatud hingamise kasutamist keha ja meele tervendamisel. Sondra on maailmas tuntud autor ja õpetaja, kelle raamatuid on antud välja mitmetes keeltes. Tänaseks on ta oma vabastava hingamise praktikale andnud nime Liberation Breathing® ja usaldanud selle Jumaliku Ema hoole alla. See tähendab, et lisaks vabastava hingamise protsessile kasutatakse seansside ajal Jumaliku Ema poole suunatud palveid, mis annab nendele seanssidele üheksakordse väe võrreldes algupärastega.

Armastavate suhete koolituse teljeks on vabastava hingamise seansid, mis aitavad osalejatel koolitusel omandatud materjali integreerida. Need aitavad vabastada negatiivseid peremustreid ja isiklikke saboteerivaid mõttekomplekse, mida LRT paljastab, lahustab ja kõrvaldab. Loengute ja isiklike protsesside tulemusena aitab uus LRT inimestel saada ühenduse minevikust, perekonnast ja ühiskonnast pärit mõtetega, mis mõjutavad käesolevat reaalsust. Koolituse jooksul toimub kolm Liberation Breathing® hingamismeditatsiooni, mis aitavad vabaneda piiratud ja takistavatest mõtetest ning allasurutud tunnetest.

Lisaks aitab uus LRT mõista seda kui tähtis on elada vaimselt teadlikku elu. Peale selle, et sa saad teada, mis paneb suhted hästi toimima või mitte toimima, tutvustab LRT erikursus ka Kursust Imetegudes ning ülestõusmise ja füüsilise surematuse teemasid,

LRT kehastab püha suhte energiat, nii nagu see Sondra ja Markuse vahel toimib. See on unikaalne võimalus minna sügavamale oma spirituaalsel teekonnal ja protsessides ning saada osa nende kahe õpetaja vaimsest tarkusest, mida nad on kahepeale kokku kogunud juba 60 aastat.

Sondra ja Markus kutsuvad sind kaasa teekonnale, et lähemalt vaadata eksistentsi sügavamaid tähendusi ja põhjuseid ning uurida, mida armastavate suhete lubamine oma ellu tõeliselt tähendab.

Nad aitavad sul näha päritud perekonnamustreid, mis alateadlikult su elu juhivad, ja vabastada viha ning negatiivseid mõtteid, mis takistavad sinu eluenergia voolu.

Läbi vabastava hingamise aitavad nad sul kogeda oma hingamise tervendavat jõudu ja läbi Kursus Imetegudes uurida sügavaid õpetusi, mida Markuse õpetaja Tara Singh on nimetanud “suurimaks vaimseks kingituseks, mille Ameerika on maailmale teinud”.

Ülekõige aga soovivad nad sinuga jagada Jumaliku Ema väge, mis toob su ellu rahu, rõõmu ja õnne – sinu tegeliku pärandi ja võimaluse füüsiliseks surematuseks.