JOOGATUNDIDE AJAD: 

E 18.00 – 19.30 
K 18.00 – 19.30 
 
Joogatunnid toimuvad Elujõusaalis, Kaluri tee 5 (sissepääs Kaluri tee poolt)
 
Tasakaalupanus 15 eur/kord, 50 eur/4 korda ja neile, kes käivad 2x nädalas 80 eur/8 korda.
 
Tunnis arendad hingamisharjumusi, keskendumist, oskust lõdvestuda, jõudu ja painduvust ning tõstad energiataset. 
 
Joogatund ei eelda varasemat kogemust ja sobib nii algajatele kui edasijõudnud praktikutele. Joogatundidega võib liituda aastaringselt või alustada algajate koolitusega, mis toimub novembrikuus ja veebruarikuus.
 

Jooga grupitunnid, jooga eratunnidSIVANANDA JOOGA tund koosneb hingamisharjutustest, soojendusharjutustest, jooga-asendite praktiseerimisest ja lõdvestusest. See tund töötab harmooniliselt läbi kogu keha ning annab tervikuna heaolutunde nii füüsiliselt kui vaimselt.

Jooga kaudu õpid oma keha kuulama ja paremini tunnetama, seda nii füüsilisel kui energeetilisel tasandil. Jooga abil ammutad uut elujõudu ja väestad seeläbi ennast. Meel vaigistub ja tekib sügav rahu ja heaolutunne.

Jooga grupitundi on võimalik tellida ka oma ettevõtte siseselt. Kui teil on olemas oma saal, siis pakun võimalust tellida grupi joogatund oma ettevõttesse näiteks lõunapausi ajaks. See on üks parimaid viise hoolitseda oma töötajate füüsilise ja emotsionaalse heaolu eest. Jooga grupitund oma ettevõtte siseselt suurendab ühtekuuluvuse tunnet ja maandab pingeid nii inimese isiklikus elus kui tööalaselt. Tasu kokkuleppel.

Jooga eratunnis keskendub juhendaja vaid Sinule, rõhutades neid aasanaid/asendeid ja praktikaid, mis sinu keha ja meele tervendamiseks, parema enesetunde loomiseks, vajalikud on. Saad head soovitused oma igapäevaseks isiklikuks praktikaks. Eratunnis on sul võimalik valida või kombineerida aasanapraktika, pranayama praktika, meditatsiooni, sisemise rännaku või jooga nidra praktika vahel. Jooga eratundi on võimalik võtta ka koos sõbraga/sõbrannaga või väiksema grupiga. Tasu kokkuleppel.

Soovitused:

* Soovitan enne joogatundi tulekut paar tundi mitte süüa või süüa kergesti seeditavat toitu, mitte juua ergutavaid jooke (kohvi, energiajook, kofeiinirikas tee).

* Tule tundi vähemalt 5 minutit varem, alustame täpselt.

* Lülita oma telefon välja või pane hääletuks.

* Pane selga mugavad riided. Joogatunnis soovitan olla paljajalu.

* Palun anna teada enne tunni algust kui oled rase või sul on väga kõrge vererõhk, hiljutine vigastus, trauma või operatsioon.

* Soovitan eemaldada joogatunni ajaks kõik ketid, rihmad ja vööd, et energia saaks vabalt voolata.

* Ära võistle enda ega teistega. Kuula oma keha ja tee kõiki praktikaid nii, et sul on mugav ja hea.

* Soovitan hoida silmi kinni nii palju kui võimalik, et oleks lihtsam hoida tähelepanu iseenda sees.

* Peale joogatundi ei ole soovitav koheselt dušši alla minna, sest nii integreerid ja säilitad joogatunnist saadud energeetilise kasu.

OM Namah Shivaya