Holistiline regressiooniteraapia on teraapia ja tugi õnneliku elu loomisel. HRT eesmärgiks on inimeste toetamine nii, et tavapärasest elust saaks optimaalne, parim võimalik elu.  Optimaalses elus on heaolu, rahulolu ja õnnetunnet, aga sealt ei puudu ka areng ja väljakutsed. See on elu, mida elatakse täiel rinnal, nautides, tundes oma tugevaid külgi ja rakendades oma loomulikke andeid.

Holistilise regressiooniteraapia protsess on terviklik ja võimas, sest holistilised rännakud sisemaailma võimaldavad töötada nii keha, meele, hinge kui vaimuga. Holistilistel rännakutel uurivad kliendid oma sisemaailma ja leiavad minevikust üles oma probleemide algpõhjused ning töötavad läbi olukorrad, kust probleem alguse on saanud. Nii vabastatakse minevikus kinnikiilunud tunde- ja mõttemustred, inimesed jõuavad iseendale lähemale ja ka tervenevad.

Viin läbi Holistilise Regressiooniteraapia seansse Viimsis.

Holistiline nelik (neli kuni 3-tunnist regressiooniteraapia seanssi, kokku 12 tundi): 400 €

Holistilise regressiooniteraapia seanss (2,5 kuni 3 tundi): 120 €

Konsultatsioon (1 tund): 60 €

Loe lisa, mis on holistiline regressiooniteraapia!

Inimene on tervik – keha, meel (tunded ja mõtted) ja hing toimivad alati üheaegselt. Iga mõte, mis sa mõtled, iga tunne, mida sa tunned, mõjutab iga su keharakku, sest meeles toimuv on kehareaktsioonidega otseselt seotud. Ja vastupidi – kehas toimuv mõjutab seda, mis toimub su psüühikas. Kui üks osa sinust ei toimi harmoonias ülejäänuga, on kogu terviku töö häiritud.

Ilma põhjuseta pole tagajärge. Kõik meie probleemid on alguse saanud mingist hetkest, mingist eluolukorrast. Holistiline regressiooniteraapia on meta-tervisega ühisel seisukohal: emotsionaalne stress on meie probleemide tekkel kõige olulisemaks mõjutajaks. Kõik meie probleemid, kehalised haigused kaasa arvatud, on alguse saanud olukorrast, millega me pole „hakkama saanud“. Holistilistel rännakutel uurivad kliendid oma sisemaailma ja leiavad minevikust üles oma probleemide algpõhjused. Rännaku käigus vabastatakse minevikus kinnikiilunud tunde- ja mõttemustrid, inimesed jõuavad iseendale lähemale, probleem kaob ja füüsiline ning vaimne tervis paranevad.

Holistiline rännak toimub muutunud teadvusseisundis ning ei sobi seetõttu neile, kellel on probleeme vahetegemisega reaalse ja mittereaalse, mina ja mitte-mina vahel nii nagu skisofreenia ja teised psühhootilised häired. Holistiline rännak ei sobi ka ägeda kriisi- või šokiseisundi puhul, kui inimene on kaotanud adekvaatse enesetaju.

Kes saab abi?

Holistilises regressiooniteraapias on abi saanud inimesed, kellel on:

  • Probleemid suhetes partneriga, vanematega, lastega, kolleegidega.
  • Elurõõmu, eluisu puudumine, kriisiolukorrad elus, traumad, hirmud ja foobiad.
  • Kehalised kaebused nagu näiteks seedehäired, peavalud, kroonilised valud või pinged kehas, põletikud, allergiad jne.
  • Seksuaalsed probleemid nii meestel kui naistel, seksuaalse ahistamise kogemus.
  • Sõltuvusprobleemid (sigaretid, ravimid, toit, töö, seks, uimastid jm.).

Kasu on saanud ka need inimesed, kes on enesearenduse ja vaimu äratamise teel ning kes tahavad:

  • Leida iseennast, oma elu mõtet või eesmärki.
  • Tundma õppida oma potentsiaali, võimeid ja võimalusi.
  • Luua paremat kontakti oma sisemise tarkusega, oma kõrgema Minaga.
  • Parandada oma elukvaliteeti, kuigi saavad oma elu ja tööga üldiselt hästi hakkama.
  • Äratada endas erilisi võimeid ja ülitajusid.