Sondra ja Markus Ray uusim vabastava hingamise kursus – õnn ja pikaealisus toimub suvel ka Eestis.

5 – 7 juuli

“Kursus Imetegudes” õpetusel põhinev kursus viib sind sellise õnne kogemise ja teadvuse juurde, mis ei ole välisest mõjutatav.

Osa sinust on alati teadnud, kuidas olla õnnelik. Kursusel eemaldad blokeeringud, mis ei lase sul õnnelik olekut kogeda ja kõiki iseenda teadmisi rakendada. Selle tulemusena saad ühenduse iseenda lõputu tarkusega.

See filosoofilisi ja praktilisi teadmisi pakkuv kursus on mõeldud nendele, kes soovivad lubada oma ellu kõrgema jõu, arendada usaldust, tõsta oma vabaduse astet ja elada oma tegelikus väes ning võimekuses.

Sondra ja Markus Ray annavad teadmisi vitaalsest pikaealisusest, mille kehastus väärikas vanuses maailmarändurist hingamismeister Sondra Ray ise ka on.
Õpetuse teeb kergesti omandatavaks see, et Sondra ja Markus Ray ise seda oma igapäevaelus rakendavad. Kohtud õpetajatega, kes elavad ja toimivad oma sõnade järgi ning on teinud sulle selles suunas tee lahti.

Kava:

Reede õhtu
Tegeleme kõigega, mis juurtasandil blokeerib õnnelik olemist. Saad teada, mis on alateadlik surmatung ja kuidas sellest vabaneda.
Vabastava hingamise grupiseanss.

Laupäev
Ühendus Jumalaemaga.
Kestva, püsiva õnne universaalsed seaduspärasused.
Otsetee õnnelikuna elamise juurde.
Püha suhe ja armastava suhete loomise ning hoidmise õpetus.
Vabastava hingamise grupiseanss.

Pühapäev
Pikaealisus ja elamine eatus seisundis.
Kursus Imetegudes, põhitõed ja kontakt Kristusteadvusega.
Liikumine kõrgemale võnkesagedusele – mida kõrgemale tõused, seda õnnelikum oled Sina ja seda paremini tunned end oma kehas.
Vabastava hingamise grupiseanss.

Kursus
– tõstab Sind kõrgesse sagedusse;
– pakub muutust, mida igaüks vajab;
– annab ühenduse oma meele tervendava väega;
– aitab elada oma süütuses, usalduses ja armastuses;
– annab teadmised ja suuna pühenduda elule, mitte liikumisele surma poole;
– annab võimaluse mõista füüsilise surematuse filosoofiat, füsioloogiat ja psühholoogiat.

Kursusel tugevdad ühendust oma väega, Jumaliku väega ja Jumalaema väega.

3-päevase kursuse raames toimub 3 vabastava hingamise seanssi. Vabastavat hingamist kasutame, et iga osaleja saab avastatud takistused muuta ja vabastada. Saad kogeda vabastava hingamise tervendavat väge, mis koos oskusliku meele protsessimisega muutub eriti tõhusaks ja tulemuslikuks.

KURSUS TOIMUB: 5 – 7 juuli
Reedel kell 17-22, laupäeval 10-18, pühapäeval 10-18.
KOHT: Taiji klubi, Pärnu mnt 102, sissepääs E, II korrus
Kursus on inglise keeles eestikeelse tõlkega
MAKSUMUS 450 USD
kuni 31. märts – 350 USD
kuni 31. mai – 400 USD

REGISTREERIMINE:
https://sondraray.com/programs-quests/happiness-longevity/
LISAINFO:
Pille Tali; pilletali@gmail.com; + 372 590 450 23

1970-ndatel loodud vabastava hingamise praktika peamise edasiviijana on Sondra Ray pühendanud oma elu sellele, et edendada teadliku ühendatud hingamise kasutamist keha ja meele tervendamisel. Sondra on maailmas tuntud autor ja õpetaja, kes on tänaseks kirjutanud 18 raamatut ja loonud mitmeid erinevaid kursuseid vaimse kasvu ja tervenemise teemadel.
Tänaseks on ta oma vabastava hingamise praktikale andnud nime Liberation Breathing® ja usaldanud selle Jumaliku Ema hoole alla. See tähendab, et lisaks vabastava hingamise protsessile kasutatakse seansside ajal Jumaliku Ema poole suunatud palveid, mis annab nendele seanssidele erakordse väe.
Koolituse teljeks on vabastava hingamise seansid, mis aitavad osalejatel koolitusel omandatud materjali integreerida. Hingamine aitab vabastada negatiivseid peremustreid ja isiklikke saboteerivaid uskumusmustreid, mis koolituse käigus paljastuvad. Loengute ja isiklike protsesside tulemusena tekib vaimne puhastumine, tervenemine ja võnkesageduse tõus.
Sondra ja Markus aitavad sul vaadata sügavuti enda sisse, näha päritud perekonnamustreid, mis alateadlikult su elu juhivad, ja vabastada emotsioone ning negatiivseid mõtteid. Läbi vabastava hingamise aitavad nad sul kogeda oma hingamise tervendavat jõudu ja läbi Imedekursuse uurida sügavaid õpetusi, mida Markuse õpetaja Tara Singh on nimetanud suurimaks vaimseks kingituseks inimkonnale.
Nad kutsuvad sind India vaimsete rännakute müstilisse maailma läbi Sondra jagatud kogemuste, mis tal on olnud surematu joogameistri Babaji õpilasena.
Ennekõike aga soovivad nad jagada Jumaliku Ema väge, mis toob su ellu rahu, rõõmu ja õnne – sinu tegeliku pärandi.
See on unikaalne võimalus minna sügavamale oma spirituaalsel teekonnal ja protsessides ning kitsas ringis saada osa nende kahe õpetaja vaimsest tarkusest.
Sondra ja Markus pakuvad ka eraseansse, mille käigus õpetajad koos tegelevad Sinuga 1,5 – 2 h, seanss hõlmab konsultatsiooni ja hingamist. Tasakaalupanus on 300 eurot. Eraseansi maksumus kursusel osalejale on 250 eurot.

Ootame Sind!