Vabastav hingamine

“Vabastav hingamine on tänapäeva inimese jooga” Maha Avatar Babaji, India pühak.

Vabastav hingamine on teadlikult ühendatud sügav hingamine, mille kaudu siseneb kehasse suures koguses eluenergiat ehk praanat. See on lihtne protsess, mille läbi suureneb füüsililine ja vaimne energiatase. Vabastav hingamine on kiireim viis vabastada ennast teadlikest ja alateadlikest negatiivsetest mõtetest ja mälestustest ning nendega seotud allasurutud tunnetest, mis pärsivad sinu elu. Alateadlikult hoitud pinged ja blokeeringud teadvustuvad ja vabanevad. Vabastava hingamise protsessi käigus neutraliseeritakse minevikutraumad ja muudetakse negatiivsed mõttemustrid. Süveneb õnnetunne ja meelerahu, tekib parem kontakt oma väega.

Vabastav hingamine on:

 • Tervendav
 • Vaimne ja mentaalne puhastumisprotsess
 • Katalüsaator eneseteadlikkuse suurenemiseks ja muutuseks selle suunas
 • Puhastumine alateadlikest blokeeringutest, mis seisavad õnnetunde ees
 • Tee, milles võtad 100% vastutust oma elu eest
 • Ühendus Jumaliku energiaga
 • Kiireim moodus transformeerida oma elu
 • Vabastab negatiivsetest mõtetest ja mälestustest
 • Tõstab vibratsiooni (energiataset)
 • Aktiveerib intuitsiooni ja otseühenduse teadmiste kanaldamiseks allikast

Vabastava hingamise mõju füüsilisel tasandil:

 • Vabastav hingamine aitab hingata täiel määral ja vabalt
 • Vabastav hingamine muudab vere aluselisemaks, mis on hea tervise näitaja
 • Noorendab rakkusid ja nahka
 • Hapnikutase veres tõuseb, hapnik on loomulik valuvaigisti
 • Loob kasumlikke ajulaineid (harmoniseerivaid)

Vabastava hingamise õpetajaks on Pille Tali pühitsetud selle ala teerajaja, Sondra Ray, poolt. Sondra ja tema abikaasa Markus Ray on vabastava hingamise protsessi täiendanud, kaasates hingamis-seansi lõppu Jumalaema palved ja mantra, mille läbi vabastava hingamise kogemus on veelgi turvalisem, vaimsem ning tõhusam.

Individuaalprotsess algab vestlusega, et välja selgitada minevikutraumad ja peremustrid ning käesolevad väljakutsed elus, eesmärgiga avada tervendamist vajavad teemad.

Hingamisprotsess toimub selili matil, protsessi viib sisse püsiv, pausideta, teadlik hingamine, suu kaudu. Sissehingamine on sügav, hingatakse rindkeresse, avatud suuga, täites kopsud täielikult õhuga. Väljahingamine on vaba ja lõdvestunud. Sisse ja välja hingamise vahel pause ei ole. Protsessi sisse minek võtab aega 5-15 minutit. Mõnda aega hingates tunned kehas surinat, mida tekitab eluenergia vool kehasse. Protsessi käigus võid kogeda erinevaid emotsioone, näha pilte, teadvustada mõtteid ja mõttemustreid, mis tulevad ülesse alateadvusest. Kõik, mis sinu jaoks pinnale tuleb on puhastumine ja tervenemine, milles sa oled toetatud ja läbi juhatatud. Aktiivne hingamisprotsess kestab umbes 45-60 minutit. Protsess lõpeb tervendavate palvetega ning protsessist välja tulemise ajal luuakse ühendus kõiksusega mantrate abil.

Eriti sügavalt on võimalus endasse lõdvestuda hingates soojas vees. Soe vesi on kui ema üsa, milles viibimise kogemus on igaühe rakumälus olemas. Viies end tagasi eluperioodi enne rääkima õppimist ning lõdvestades sellest perioodist sisse jäänud pinged ning harutades lahti sügavad baasuskumuste mustrid, muutub käesolev elu voolavamaks ja lõdvestunumaks.

Individuaalseansi tasu 75 eur (2,5 h)

Individuaalseanss hingates soojas vannivees 90 eur (3 h)

Regulaarselt pakun ka võimalust hingata grupienergia toetusel.

Grupihingamised toimuvad alates oktoobri kuust igal pühapäeval kell 13.00 – 16.00, hubases Elujõusaalis, Viimsis, aadressiga Kaluri tee 5

Vajalik on eelnev registreerimine e-maili teel: pilletali@gmail.com

Tasakaalupanus grupihingamisel osalemise eest on 20 eurot.

Hingamise meditatsioon igal kolmapäeval (alates oktoobri kuust) kell 19.45 – 20.45, Elujõusaalis, on leebem vorm vabastavast hingamisest, kus taotlus on täielik lõdvestus, nii kehas, meeles, kui emotsionaalselt. See lõdvestus, mida Sa koged, on lõdvestumine oma olemusse.

Kasutame vabastava hingamise tehnikat ja põhimõtteid, kuid suunitlus on allikaga/kõrgema minaga ühenduse loomisel ja hoidmisel.

See praktika sobib hästi igaühele, kes soovib kvaliteetaega endaga, laieneda, avarduda ja oma kehas end paremini tunda.

Hingamise meditatsioon mõjub teraapiliselt lihaspingete, igasugu valude, ka põhjuseta valude korral, aitab leevendada unehäireid, maandab stressi ja ärevust.

Hingamise meditatsiooni taustaks mängib rahulik muusika ning selle käigus tekib unenägudega une ja tavateadvuse vahepealne seisund (jooga nidra). Seansi käigus tekivad taipamised, mis on hea peale hingamist üles märkida.
Hingamise meditatsioon on hea võimalus kuulata oma sisehäält, et teha igas olukorras enda jaoks parim valik või leida väljapääs sundseisust.

Tasakaalupanus 10 eur/kord.

Matid ja pleedid on kohapeal olemas. Palun tule mugavate riietega ning võta kaasa villased sokid, märkmik ja kirjutusvahend. Suuremaks mugavuseks soovitan kaasa võtta magamiskott.