Armastavate suhete kursus LRT®

Taas on sul võimalus osaleda maailma ühe tuntuima vabastava hingamise õpetaja ja tervendaja Sondra Ray ja tema abikaasa Markuse Tallinnas toimuval kursusel.

Seekordne kursuse teema on Armastavad suhted ehk The New Loving Relationships Training.

3-päevane Armastavate suhete kursus koos vabastava hingamisega on aidanud tuhandeid inimesi puhastada oma isiklikke ja perekonna negatiivseid mustreid, kogeda oma keha ja meele puhtust ning saavutada ühendus oma Jumaliku Olemusega.

Aeg: 7-9 juuni 2019.
Reedel 18-21.30, laupäeval 10-18, pühapäeval 8.30 – 17.30

Koht: Taiji klubi, Pärnu mnt 102 II korrus, Tallinn

Kursus on inglise keeles eestikeelse tõlkega, tõlgib Melinda Maarjalill

Osaluspanus:
kuni 15. mai – 350 eur, paaridele 600 eur
hiljem – 400 eur, paaridele 700 eur

Registreerimine ja lisainfo:
Pille Tali; pilletali@gmail.com;+ 372 590 450 23
Kursusel osalemine eeldab registreerumist ning soodushinnaga koha kindlustamiseks 100 EUR/in tagastamatu ettemaksu tasumist.

Kursusele eelneb hingamisõhtu!

Uus armastavate suhete kursus on sillaks imede juurde aidates Sul konfliktivabade pühade suhete jaoks muuta oma teadlikkust!

Kas soovid transformeerida oma lähedussuhteid?

Kas sa soovid, et sul oleks:
• PAREM SUHTLUSOSKUS
• ROHKEM SELGUST JA KERGUST
• SÜGAVAM ÜHENDUS
• VAIMNE LÄHEDUS
• PÜHA SUHE

Enamus inimesi soovib seda, aga kogeb samas, et on aastast aastasse kinni samades vanades mustrites. Suhtemustritesse ei ole vaja kinni jääda. Lahendused on olemas, et muuta oma lähedussuhet partneriga.

“LRT aitab sul luua selgust oma suhetesse ja ellu ning säästa aastakümneid.”
Sondra Ray

Kolmepäevase armastavate suhete koolituse vaimse läheduse uues võnkesageduses toovad teieni selle looja Sondra Ray ja tema kaksikleek Markus Ray.

Järgnevalt leiad kokkuvõtte sellest, mida LRT sulle pakub.

Neile, kes inglise keelt räägivad on salvestatud kursust tutvustav video.

Koolitusel saad vastuse küsimustele: Mis tagab suhete hea toimimise? Milliseid mustreid on meil vaja mõista, et vabaneda suhetes levinud probleemidest? Millised vaimsed praktikad aitavad meil saavutada täiuslikkust oma olemasolevates suhetes? Mis äratab meid, et mõista oma kõrgemat mina?

Armastavate suhete kursus on saanud uue kuue käesoleva ajastu vajadustest lähtuvalt. Kas sinagi oled märganud, et kõik liigub väga kiiresti ja meil on vaja ajaga sammu pidada rakendades oma võimet andestada ja edasi liikuda? Meil ei ole enam nii palju aega nagu kakskümmend aastat tagasi, et oma mittetoimivates suhetes vireleda. Sondra annab meile tööriistad, et tuua kõik, mis ei toimi, mõistmise valgusesse ja anda endale tõeline võimalus armastavateks suheteks, mis on meie jaoks loomulikud. See on konfliktivaba ala meis endis, mis annab kõikidele meie eluvaldkondadele rahu ja rõõmu kvaliteedi. Just seda võimalust armastavate suhete koolitus pakubki.

1970-ndatel loodud vabastava hingamise praktika peamise edasiviija ja häälena on Sondra Ray pühendanud oma elu, et kirglikult edendada teadliku ühendatud hingamise kasutamist keha ja meele tervendamisel. Sondra on maailmas tuntud autor ja õpetaja, kelle raamatuid on antud välja mitmetes keeltes. Tänaseks on ta oma vabastava hingamise praktikale andnud nime Liberation Breathing® ja usaldanud selle Jumaliku Ema hoole alla. See tähendab, et lisaks vabastava hingamise protsessile kasutatakse seansside ajal Jumaliku Ema poole suunatud palveid, mis annab nendele seanssidele üheksakordse väe võrreldes algupärastega.

Armastavate suhete koolituse teljeks on vabastava hingamise seansid, mis aitavad osalejatel koolitusel omandatud materjali integreerida. Need aitavad vabastada negatiivseid peremustreid ja isiklikke saboteerivaid mõttekomplekse, mida LRT paljastab, lahustab ja kõrvaldab. Loengute ja isiklike protsesside tulemusena aitab uus LRT inimestel saada ühenduse minevikust, perekonnast ja ühiskonnast pärit mõtetega, mis mõjutavad käesolevat reaalsust. Koolituse jooksul toimub kolm Liberation Breathing® seanssi, mis aitavad vabaneda piiratud ja takistavatest mõtetest.

Lisaks aitab uus LRT mõista seda kui tähtis on elada vaimselt teadlikku elu. Peale selle, et sa saad teada, mis paneb suhted hästi toimima või mitte toimima, tutvustab uus LRT ka Imedekursust, Hawai andestusprotsessi Ho’Oponopono, ülestõusmise ja füüsilise surematuse teemasid, India vaimseid rännakuid, Babajid, Jumalikku Ema ja vajadust igapäevaste spirituaalsete praktikate järele – see on töö, mida tehakse üle terve maailma seminaride, ritriitide ja töötubade näol, mis hoiavad osalejaid ühenduses suurema vaimse kogukonnaga ja toetavad inimeste sisemise ärkamise protsessi ja arengut.

Üks koolitusel osaleja kirjeldas oma vabastava hingamise seansi kogemust nii:
“…Mu keha täitus kõige imelisema valguse, energia ja väega. See oli täielik õndsus. Ma ei suutnud neid laineid oma kehas peatada. Kui sa lugesid Jumalaema 108 nime, täitis Babaji mind puhta rõõmu energiaga. Ma tundsin ennast nagu naerev Budha. Ma naersin koos universumiga, sest sain teada, et tegelikult ei ole mingit eraldatust, et me oleme kõik osa Jumala energiast, ja et on naeruväärne mõelda midagi muud peale selle, mis on tõeline. See oli naljakas. Ma naersin kogu aegruumis.
Siis kui me ennast külili keerasime ja sa kordasid mantrat, hakkasin ma loovast energiast uuesti värisema… Jumaliku Ema tseremoonia ajal tundsin ma endas suurt rahu. Sellele järgnenud meditatsiooni ajal nägin ma nägemust Jumalaemast, kes võttis mind sülle nagu beebi ja andis mulle rinda. Nii et ma tänan sind veelkord. Sa õpetasid mulle, kuidas tõeliselt usaldada, armastada ja elada.”
– DJ, Perth, Austraalia

KURSUSE KAVA:

ESIMENE PÄEV:
• Jumaliku Ema palve
• Tutvustused
• Suhete seis
• Kuidas meel toimib
• Loovmõtlemine
• Sünd ja suhted
• Isiklikud valed
• Liberation Breathing® esimene hingamisseanss

TEINE PÄEV:
• Jagamine
• LRT 14 perekonnamustrit
• Viha vabastamine
• Suhete vabastamine vanematega
• Suhete vabastamine õdede vendadega
• Seksuaalsuhete vabastamine
• Raha- ja töösuhete vabastamine
• Liberation Breathing® teine seanss

KOLMAS PÄEV:
• Jagamine grupis
• Vaimne tervenemine
• Suhete vabastamine Jumalaga
• Imedekursuse sissejuhatus
• India vaimsed rännakud
• Babaji ja Jumalik Ema
• Tõhus ja toimiv kommunikatsioon
• Liberation Breathing® kolmas seanss
• Jumaliku Ema tseremoonia; (Roosiõite rituaal – pühitsus)

Sondra ja Markus kutsuvad sind sellest võimalusest kinni haarama, isegi kui sa oled varasematel aastatel armastavate suhete koolitusel osalenud. Võnkesagedus on muutunud ja tempo tõuseb. Uus LRT kehastab püha suhte energiat, nii nagu see Sondra ja Markuse vahel toimib. See on unikaalne võimalus minna sügavamale oma spirituaalsel teekonnal ja protsessides ning saada intiimselt osa nende kahe õpetaja vaimsest tarkusest, mida nad on kahepeale kokku kogunud juba 60 aastat.

Nad kutsuvad sind kaasa teekonnale, et lähemalt vaadata eksistentsi sügavamaid tähendusi ja põhjuseid ning uurida, mida armastavate suhete lubamine oma ellu tõeliselt tähendab.

Nad aitavad sul näha päritud perekonnamustreid, mis alateadlikult su elu juhivad, ja vabastada viha ning negatiivseid mõtteid, mis takistavad sinu arengut.

Läbi vabastava hingamise aitavad nad sul kogeda oma hingamise tervendavat jõudu ja läbi Imedekursuse uurida sügavaid õpetusi, mida Markuse õpetaja Tara Singh on nimetanud “suurimaks vaimseks kingituseks, mille Ameerika on maailmale teinud”.

Nad kutsuvad sind India vaimsete rännakute müstilisse maailma läbi Sondra jagatud kogemuste, mis tal on olnud surematu joogameistri Babaji õpilasena.

Ülekõige aga soovivad nad sinuga jagada Jumaliku Ema väge, mis toob su ellu rahu, rõõmu ja õnne – sinu tegeliku pärandi, ja võimaluse füüsiliseks surematuseks.