Jooga ja vabastava hingamise laager

24 – 26 august

Võta aeg endale nautimaks luksuslikku jooga ja hingamise nädalavahetust Saaremaa Thalasso Spa hotellis!

Laagri joogapraktikad baseeruvad Šivananda jooga õpetustel. Šivananda jooga kohta loe lisa siit: http://pilletaliyoga.com/sivananda-jooga/

Laagrisse on oodatud nii kogemustega joogaharrastajad kui ka täiesti uued tulijad! Kui tunned sisemist kutset, on see laager Sulle!

Meie laager toimub rannahotellis keset männimetsa ja liivaluiteid, milles majutus on laagrilistele broneeritud merevaatega kahestes tubades.

Joogatunnid toimuvad ilusa ilma korral rannaliival, kui ilmaga ei vea, siis on meil siseruumides kasutada hubane joogasaal.

Laagri raames toimub kaks vabastava hingamise grupipraktikat.
Vabastava hingamise kohta loe lisa siit: http://pilletaliyoga.com/vabastav-hingamine/

Joogapraktikaid ja vabastavat hingamist juhendab rahvusvaheliselt sertifitseeritud jooga- ja hingamise õpetaja Pille Tali. Ühe joogatundidest juhendab rahvusvaheliselt sertifitseeritud Šivananda jooga õpetaja Birgot Kivinurm.

Joogapraktikate toetuseks on lõuna ja õhtusöögid taimetoit, milles võib olla ka piimatooteid. Hotelli hommikusöögibufeest on aga igaühel endal võimalik valida joogalike toitumispõhimõtete järgimise ja harjumuspäraste toitude vahel.

Reede ja laupäeva õhtul naudime Hotell Saaremaa Thalasso Spa saunakompleksi, milles on infrapuna-, leili-, auru- ja soolasaun, ruumikas mullivann, külma ja kuuma veega merekividest põhjaga kontrastbassein ja kümblustünn.

Kui ilm vähegi lubab, siis osaleme Muinastulede öö lõkkeketis ja teeme tule ümber rituaale. http://www.muinastuled.ee/muinastulede-oo-ja-eesti-vabariik-100-aastal-2018/

Tasakaalupanus: 250 eurot, registreerudes enne Jaanipäeva, hiljem 275 eurot.
Hind sisaldab majutust kaheses toas ja kogu laagri programmis sisalduvat, kaasa arvatud Spa saunakompleksi kasutust kahel õhtul ning 2 hommikusööki, 2 kerget lõunasööki, 2 õhtusööki. Soovides eraldi tuba lisandub 60 EUR.
Saabudes neljapäeval, päev varem või lahkudes esmaspäeval, päev hiljem, on kahene tuba soodushinnaga 69 EUR/öö koos hommikusöögiga. Kes soovib kaasa võtta kuni 15 aastase lapse, siis tasu tema eest on 50 eur, majutus lisavoodil.

Lisaks kõik ette tellitud spaa hoolitsused -20%!
Vaata lisa: www.saarehotell.ee

Lisainfo saamiseks ja registreerumiseks saada e-kiri: pilletali@gmail.com