"  JOOGATUNDIDE AJAD:  E 18.00 – 19.30 (septembris ei toimu) K 18.00 – 19.30 Elujõusaalis, Kaluri tee 5. Joogamatid ja pleedid on kohapeal olemas. Kel soovi, võta kaasa ka oma meditatsioonipadi. Praktika toimub paljajalu või sokkis. Tasakaalupanus 10 eur/kord, 35 eur/4 korda ja neile, kes käivad 2x nädalas 30 eur/4 korda   Joogatund ei eelda. "

Jooga grupitunnid/eratunnid

Vaata seda lehekülge →

"Joogamaailmaga tegin tutvust esmakordselt aastal 2007, sellest ajast alates olen harinud ennast ja õppinud erinevate õpetajate käe all joogat, vabastavat hingamist, tantrasaladusi, holistilist teraapiat, tervislikku toitumist. Muuhulgas olen praktiseerinud rännaku meetodit, viie rütmi tantsu, erinevaid meditatsioonitehnikaid. Mulle meeldib koguda informatsiooni erinevatest vaimsetest õpetustest, näha sügavat tõde igas lähenemises, kasvades heaks nõuandjaks ja soovitajaks neile, kes. "

Tutvustus

Vaata seda lehekülge →

"Sivananda jooga on iidsete ja traditsiooniliste joogaõpetuste liin, kus põhirõhk on energiakanalite avamisel ning puhastamisel läbi asendite ja hingamistehnikate praktiseerimise, mis on kombineeritud joogaliku elustiiliga. Tulemuseks on tervenemine nii füüsilisel kui vaimsel tasandil, viies praktiseerija kestva, sügava sisemise rahu ja õnnetundeni. Jooga on elustiil, milles on viis põhiaspekti: õiged harjutused (aasanad) õige hingamine (pranayama) õige. "

Šivananda jooga

Vaata seda lehekülge →

"“Vabastav hingamine on tänapäeva inimese jooga” Maha Avatar Babaji, India pühak. Vabastav hingamine on teadlikult ühendatud sügav hingamine, mille kaudu siseneb kehasse suures koguses eluenergiat ehk praanat. See on lihtne protsess, mille läbi suureneb füüsililine ja vaimne energiatase. Vabastav hingamine on kiireim viis vabastada ennast teadlikest ja alateadlikest negatiivsetest mõtetest ja mälestustest ning nendega seotud. "

Vabastav hingamine

Vaata seda lehekülge →

"  Armastavate suhete kursus LRT® Taas on sul võimalus osaleda maailma ühe tuntuima vabastava hingamise õpetaja ja tervendaja Sondra Ray ja tema abikaasa Markuse Tallinnas toimuval kursusel. Seekordne kursuse teema on Armastavad suhted ehk The New Loving Relationships Training. 3-päevane Armastavate suhete kursus koos vabastava hingamisega on aidanud tuhandeid inimesi puhastada oma isiklikke ja perekonna. "

Üritused ja koolitused

Vaata seda lehekülge →